Hotel Svaty Hubert, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

Tradiční Hotel Svatý Hubert se nachází ve Špindlerově Mlýně, jen 300 metrů od lyžařského areálu Medvědín uprostřed Krkonoš. Provozuje útulnou restauraci podávající českou a vegetariánskou kuchyni. K dispozici je bezplatné Wi-Fi i parkování zdarma.

Pokoje jsou světlé, jednoduše zařízené a otevírá se z nich výhled na hory nebo na město. Některé pokoje mají vlastní koupelnu a některé sdílí společnou koupelnu s dalšími pokoji.

V letní sezóně se můžete těšit na grilované pokrmy. Každé ráno se v hotelu podává snídaně formou bufetu a objednat si můžete i polopenzi.

Hotel Svatý Hubert stojí 5 minut chůze od centra Špindlerova Mlýna.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Svaty Hubert:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma, Exteriér: Gril, Aktivity Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Restaurace, Rodinné pokoje, Topení, Parkování Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Svaty Hubert

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Svaty Hubert