Hotel Velveta, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

Tento hotel se nachází v oblasti s nejvyšší horou v České republice. Poskytuje volný vstup do lázní a nabízí denně snídani formou bufetu. Provozuje restauraci s českou kuchyní a hosté si mohou objednat jídlo po telefonu u baru přímo z hotelových římských lázní.

Hotel Velveta má v každém pokoji k dispozici bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje jsou zařízené ve světlých barvách a mají topení, TV a vlastní koupelnu.

Ve wellness centru se pořádají lekce pilates, jógy a aerobiku. Hosté mohou relaxovat ve vířivce v lázních, při masáži nebo si dopřát kosmetickou kúru, jako například masáž obličeje.

Tento hotel se nachází 5 km od lyžařského střediska Herlíkovice a od Krkonošského muzea ve Vrchlabí. V hotelu si můžete půjčit kola a k dispozici je i úschovna kol. Cyklostezky a lyžařské vleky najdete v bezprostřední blízkosti hotelu.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Velveta:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Gril, Lyžování Lyžárna, Aktivity Denní tisk, Lázně a wellness, Masáže, Vířivka, Pěší turistika, Turecká/Parní lázeň, Jízda na koni, Jídlo a pití Restaurace, Společenské prostory, Fax/Kopírka, Kyvadlová doprava (za příplatek), Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Trezor, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Velveta

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Velveta