Hotel Westend, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

Hotel Westend se nachází v historickém centru Špindlerova Mlýna uprostřed Krkonoš a nabízí vlastní restauraci, příjemný bar, saunu, vířivku a solárium.

Ve společných prostorách hotelu Westend je zdarma dostupný kabelový internet.

Hotelové parkoviště lze využívat zdarma.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Westend:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Kabelové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma, Exteriér: Terasa, Sluneční terasa, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Prodej skipasů, Přímo u sjezdovky, Aktivity Sauna, Lyžování, Masáže, Dětské hřiště, Kulečník, Vířivka, Pěší turistika, Turecká/Parní lázeň, Minigolf, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Speciální dietní menu (na vyžádání), Úschova zavazadel, Společenské prostory, Obědové balíčky, Turistické informace, Fax/Kopírka, Rezervace vstupenek, Služba concierge, Kyvadlová doprava (za příplatek), Doprava na letiště (za poplatek), Nekuřácké pokoje, Topení, Designový hotel, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky, Parkování Veřejné parkování je možné za 1,70 EUR na den v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Westend

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Westend