Krakonošova Dílna WOODHAUS, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

Apartmány Krakonošova Dílna se nacházejí ve Špindlerově Mlýně, 100 metrů od lyžařského areálu Hromovka. K jejich vybavení patří TV s plochou obrazovkou a parkování a Wi-Fi připojení k internetu v celé budově jsou k dispozici zdarma.

Apartmány Krakonošova mají koupelnu, obývací prostor a kuchyňský kout.

Do centra města je to od apartmánů 500 metrů daleko a k obchodům a restauracím 200 metrů. Skibus zastavuje 150 metrů od apartmánů.

Detailní informace a rezervace pokojů - Krakonošova Dílna WOODHAUS:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma. , Lyžování Lyžárna , Aktivity Lyžování , Designový hotel, Všechny prostory nekuřácké , Parkování Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Krakonošova Dílna WOODHAUS

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Krakonošova Dílna WOODHAUS