Pension 48, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

Pension 48 se nachází na poklidném místě 400 metrů od lyžařského areálu Svatý Petr, 1,5 km od centra Špindlerova Mlýna, a nabízí zahradu s dětským hřištěm i Wi-Fi dostupné v celé budově zdarma.

Pension 48 poskytuje pokoje s posezením, satelitní TV, koupelnou, sprchou a výhledem na lyžařský areál Svatý Petr. K dispozici jsou také 2 kompletně vybavené společné kuchyně a nechybí ani sušák lyžařské obuvi.

Hosté mohou využívat počítač s připojením k internetu. Do nejbližší restaurace je to pouhých 100 metrů a obchod s potravinami je od penzionu vzdálený 1,5 km. Od autobusové zastávky Špindlerův Mlýn vás dělí 2 km.

Detailní informace a rezervace pokojů - Pension 48:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Lyžování Lyžárna, Aktivity Lyžování, Dětské hřiště, Pěší turistika, Cyklistika, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension 48

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension 48