Pension Alba, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

Rodinný Penzion Alba se nachází v Krkonoších, 1 km od centra Špindlerova Mlýna. Poskytuje ubytování s Wi-Fi zdarma. Asi 5 minut chůze od penzionu leží lyžařský areál Medvědín.

Všechny ubytovací jednotky jsou vybavené satelitní TV, ledničkou a mají koupelnu se sprchou. Apartmány disponují i plně vybavenou kuchyní.

Alba penzion má restauraci, kde mohou hosté ochutnat pokrmy české a mezinárodní kuchyně. V létě lze stolovat také na terase. Ráno se podává snídaně formou bufetu.

Za pouhé 3 minuty dojdou hosté do rekreačního centra s krytými bazény, posilovnou a tenisovými kurty. Labská přehrada, ideální pro rybaření, leží od penzionu 2 km. Do údolí Bílého Labe s celou řadou turistických tras je to 10 minut jízdy autem.

Penzion nabízí vlastní neplacené parkoviště. Za příplatek jsou k dispozici garážová stání.

Detailní informace a rezervace pokojů - Pension Alba:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Terasa, Lyžování Lyžárna, Aktivity Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Restaurace (à la carte), Úschova zavazadel, Směnárna, Fax/Kopírka, Rodinné pokoje, Trezor, Topení, Parkování Soukromé parkování je možné za 4 EUR na den v areálu hotelu (rezervace nutná). Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Alba

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Alba