Pension Borůvka, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

Pension Borůvka je vzdálený 500 metrů od nejbližší sjezdovky ve Špindlerově Mlýně. Nabízí pokoje s Wi-Fi zdarma, saunu a společnou kuchyň s lednicí.

Pension Borůvka poskytuje jednoduše zařízené pokoje s TV, posezením, koupelnou se sprchou a výhledem na hory. Většina z nich má balkon nebo terasu.

V penzionu Borůvka je k dispozici dětské hřiště. Penzion obklopuje zahrada s terasou. Každý den se podává bohatá snídaně.

Hned vedle penzionu se nachází tenisové kurty. Před budovou lze zdarma parkovat na veřejném parkovišti. Pension Borůvka stojí hned u autobusové zastávky.

Detailní informace a rezervace pokojů - Pension Borůvka:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Terasa, Sluneční terasa, Lyžování Lyžárna, Aktivity Sauna, Lyžování, Dětské hřiště, Pěší turistika, Cyklistika, Společenské prostory, Hlídání dětí/pro děti, Nekuřácké pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Borůvka

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Borůvka