Pension Fontana, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

Pension Fontána je situován na klidném místě u přehradního jezera ve Špindlerově Mlýně, 500 m od lanovky na Hromovku. Sjezdovka vede přímo vedle penzionu.

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a TV. V celé budově je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

K restaurace patří terasa s výhledem na svěží lesy a přehradu.

Fontána disponuje saunou a zajišťuje masážní služby. Hosté si mohou v penzionu pronajmout lyžařské vybavení a zapůjčit jízdní kola.

Penzion Fontána nabízí také hernu s projektorem na promítání filmů a s videohrami.

Detailní informace a rezervace pokojů - Pension Fontana:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Terasa, Sluneční terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Prodej skipasů, Aktivity Sauna, Golfové hřiště (do 3 km), Rybaření, Lyžování, Masáže, Kulečník, Šipky, Pěší turistika, Cyklistika, Jízda na koni, Minigolf, Pronájem kol, Jídlo a pití Restaurace, Recepce 24 hodin denně, Doprava na letiště, Hlídání dětí/pro děti, Směnárna, Bankomat, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Fontana

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Fontana