Pension Jaruska, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

Pension Jaruška nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi v centru Špindlerova Mlýna. V penzionu je kiosek s lehkým občerstvením. K lyžařským areálům Medvědín a Svatý Petr se dostanete pěšky během 5 minut.

Všechny pokoje mají TV. Někteří mají také balkon, jiné zase vlastní koupelnu.

Snídaně formou bufetu se podává v dopoledních hodinách v jídelně. Pension Jaruška disponuje lyžárnou.

Pět minut jízdy od hotelu se nachází akvapark. Labe je vzdálené 10 km od penzionu. Na místě je zdarma k dispozici soukromé parkoviště.

Detailní informace a rezervace pokojů - Pension Jaruska:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Lyžování Lyžárna, Aktivity Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Snack bar, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Jaruska

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Jaruska