Pension Krakonos, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

Pension Krakonoš stojí na kraji Špindlerova Mlýna, 200 metrů od lyžařského areálu a nabízí dětské hřiště i sluneční terasu s grilem. Ve společných prostorách a některých pokojích funguje bezplatné Wi-Fi.

Krakonoš Pension má pokoje vybavené vlastní koupelnou a posezením se satelitní TV. Součástí některých je balkon. Hosté mohou využít společnou vybavenou kuchyň.

Centrum města je 2 km odtud a běžecké stopy vedou 500 metrů daleko. Na autobusové nádraží dojdete za 10 minut a dopravu z něj lze sjednat v penzionu.

Detailní informace a rezervace pokojů - Pension Krakonos:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma. Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v některých hotelových pokojích zdarma, Exteriér: Terasa, Sluneční terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Přímo u sjezdovky, Aktivity Denní tisk, Lyžování, Dětské hřiště, Kulečník, Stolní tenis, Knihovna, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Bar, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Krakonos

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Krakonos