Pension Kraus, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

Pension Kraus se nachází 200 metrů od zastávky skibusu, který zajišťuje spojení s lyžařskými areály Svatý Petr a Medvědín, a nabízí ubytovací jednotky s koupelnou i bezplatným Wi-Fi.

Součástí všech pokojů je chladnička a v apartmánech najdete menší kuchyňský kout s příslušenstvím pro přípravu čaje i kávy.

Do nového dne můžete vstoupit se snídaní formou bufetu a pro chvíle relaxace je připravena terasa s jižní orientací. Za penzionem najdete ohniště i gril.

Kraus Pension stojí v samém srdci Krkonoš, 7 minut chůze od centra Špindlerova Mlýna, a poskytuje půjčovnu lyžařského vybavení i horských kol.

Ve Špindlerově Mlýně si můžete zahrát tenis i squash a nechybí ani bazén s různými vodními atrakcemi.

Detailní informace a rezervace pokojů - Pension Kraus:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Sluneční terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Půjčovna lyžařského vybavení, Aktivity Pronájem kol, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Trezor, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Kraus

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Kraus