Pension Lucerna, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

Pension Lucerna se nachází ve Špindlerově Mlýně, 300 metrů od sjezdovky Krakonoš, je obklopený územím Krkonošského národního parku a nabízí saunu, restauraci s terasou a Wi-Fi dostupné v celé budově zdarma.

Lucerna Pension poskytuje pokoje s koupelnou, satelitní TV s výhledem na Krkonoše.

Každé ráno je podávána snídaně a v restauraci jsou připravovány pokrmy české kuchyně.

Penzion stojí 500 metrů od centra města a 5 minut chůze od aquaparku Medvědín. Pouhý 1 km od budovy najdete bobovou dráhu.

Detailní informace a rezervace pokojů - Pension Lucerna:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Aktivity Sauna, Lyžování, Kulečník, Jídlo a pití Restaurace (à la carte), Úschova zavazadel, Služba praní, Fax/Kopírka, Rodinné pokoje, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Lucerna

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Lucerna