Pension Slunečnice, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

Pension Slunečnice se nachází v malebném údolí Krkonoš, nedaleko lyžařského areálu Svatý Petr. Nabízí moderní lázně a bezplatné Wi-Fi.

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, satelitní TV a výhled na hory.

Pension Slunečnice má restauraci, která podává vybrané speciality české a mezinárodní kuchyně.

Za poplatek mohou hosté využít služeb wellness centra se saunou, vířivkou a parní lázní.

Dopravu hostů do centra Špindlerova Mlýna a lyžařských středisek Svatý Petr a Medvědín zajišťuje bezplatný skibus. Pension Slunečnice má v okolí mnoho turistických stezek a tras pro horská kola.

Detailní informace a rezervace pokojů - Pension Slunečnice:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Terasa, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Aktivity Sauna, Lyžování, Lázně a wellness, Vířivka, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Restaurace (à la carte), Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Trezor, Topení, Pokoj pro alergiky, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Slunečnice

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Slunečnice