Penzion Brnenka, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

Penzion Brněnka stojí jen 400 metrů od lyžařských areálů Svatý Petr a Medvědín a nabízí úschovnu lyží a kol. V celém areálu je k dispozici Wi-Fi zdarma a denně se podává snídaně.

Všechny pokoje v penzionu Brněnka mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem. K dispozici je také satelitní TV.

Nedaleko penzionu najdete mnoho turistických a cyklistických tras. Jen 500 metrů od penzionu můžete sáňkovat a navštívit lanové centrum. Hřiště na minigolf se nachází 400 metrů od ubytování. Hosté si mohou také zaplavat a užívat si vodních sportů na přehradě, která je vzdálená 2 km od penzionu.

Safari ve Dvoře Králové nad Labem a zoo v Liberci najdete 30 km od ubytování. Na autobusovou zastávku přímých autobusů do Prahy dojdete za 15 minut. Soukromé parkoviště je zdarma.

Detailní informace a rezervace pokojů - Penzion Brnenka:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Gril, Lyžování Lyžárna, Aktivity Denní tisk, Lyžování, Dětské hřiště, Pěší turistika, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Brnenka

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Brnenka