Penzion Kukačka, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

Penzion Kukačka je umístěn ve venkovské chalupě v malebném Krkonošském národním parku a je obklopen kopci a lesy. Má venkovní bazén, saunu a vířivku, Nabízí venkovskou klubovnu s barem, bezplatné Wi-Fi a zahradu s grilem.

Penzion Kukačka poskytuje jednoduše zařízené pokoje ve venkovském stylu. Koupelna a toaleta na chodbě jsou společné.

Každé ráno se v klubovně penzionu Kukačka podává bohatá snídaně. V baru nebo v hezké zahradě si můžete dát nápoje.

Lyžařský areál Špindlerův Mlýn je vzdálen 5 km a lyžařské vybavení si můžete půjčit přímo v penzionu. K dispozici je bezplatné parkoviště.

Detailní informace a rezervace pokojů - Penzion Kukačka:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Sluneční terasa, Gril, Venkovní bazén (sezónní), Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Aktivity Sauna, Rybaření, Lyžování, Šipky, Vířivka, Pěší turistika, Cyklistika, Jízda na koni, Jídlo a pití Bar, Kyvadlová doprava (za příplatek), Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Kukačka

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Kukačka