U Novotných, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

Peacefully situated in Špindlerovův Mlýn, right next to a ski slope with a lift, U Novotných is a guest house with simply furnished rooms, a restaurant and several facilities for children. Free WiFi is available in all areas.

The rooms have their own private bathroom, fitted with a bathtub or a shower. A shared kitchen can also be accessed, equipped with a refrigerator, an electric kettle and a microwave.

The restaurant of the U Novotných has a bar and serves dishes in half board system, pre-order is possible on request. The large garden provides a trampoline, a playground and barbecuing opportunities.

The Labska Prehrada Reservoir is only 500 metres from the building and ideal for rowing trips. Hiking, cycling tracks and the cross-country ski trail are running around the premises.

Detailní informace a rezervace pokojů - U Novotných:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Lyžování Lyžárna, Aktivity Rybaření, Lyžování, Dětské hřiště, Pěší turistika, Cyklistika, Pronájem kol, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení U Novotných

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení U Novotných