Villa Bella, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

Villa Bella ve Špindlerově Mlýně stojí jen 500 metrů od lyžařského střediska Medvědín a místního akvaparku. Na požádání vám zde mohou připravit bezlepková jídla, stejně jako dietu pro diabetiky. Na místě si můžete dát změřit krevní tlak a hladinu cukru. Thajské masáže se nabízejí 200 metrů odtud.

Všechny pokoje v penzionu Villa Bella mají vlastní koupelnu a řada z nich má výhled na sjezdovky na Medvědíně. Některé mají terasu, kuchyňský kout a oddělenou ložnici a obývací pokoj.

Snídaně se podává v pokojích. Několik restaurací najdete na druhé straně ulice.

Za 5 minut dojdete na zastávku místního skibusu, který zajišťuje dobré dopravní spojení do 2 kilometry vzdáleného lyžařského střediska Svatý Petr. Na místě je k dispozici lyžárna.

Do centra Špindlerova Mlýna je to 600 metrů. Můžete zde navštívit obchody, restaurace, bary a kavárny.

Detailní informace a rezervace pokojů - Villa Bella:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Služby a vybavení

Internet: Internetové připojení není k dispozici, Lyžování Lyžárna, Aktivity Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Snídaně do pokoje, Speciální dietní menu (na vyžádání), Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Soukromé parkování je možné za 6,50 EUR na den v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Villa Bella

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Villa Bella