Villa Hubertus, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

Hotel Villa Hubertus v centru Špindlerova Mlýna nabízí 13 pokojů s unikátním historickým rázem, nádherné výhledy a bezplatné bezdrátové připojení na internet.

Ze všech pokojů se můžete kochat panoramatickým výhledem na městečko, hory a Labe.

Restaurace v selském stylu nabízí nejen typickou českou kuchyni, ale také výborná jídla z jiných zemí.

Villa Hubertus má vlastní bezplatné parkoviště.

Detailní informace a rezervace pokojů - Villa Hubertus:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma, Exteriér: Terasa, Sluneční terasa, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Prodej skipasů, Přímo u sjezdovky, Aktivity Denní tisk, Rybaření, Lyžování, Masáže, Pěší turistika, Cyklistika, Minigolf, Pronájem kol, Jídlo a pití Bar, Restaurace (à la carte), Úschova zavazadel, Pokojová služba, Doprava na letiště, Čištění oděvů, Služba žehlení, Obědové balíčky, Turistické informace, Fax/Kopírka, Rezervace vstupenek, Bankomat, Kyvadlová doprava (zdarma), Nekuřácké pokoje, Trezor, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Villa Hubertus

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Villa Hubertus