Welness Hotel Windsor, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

Čtyřhvězdičkový Wellness Hotel Windsor ve Špindlerově Mlýně vám nabízí skvělé wellness centrum, chutnou českou i mezinárodní kuchyni v restauraci i na hezké terase a útulné pokoje.

Hotel Windsor prošel rozsáhlou rekonstrukcí a byla k němu přistavena vedlejší budova, kde dnes najdete nejmodernější wellness služby a kde nechybí bazén s protiproudem, parní lázně, vířivky a sauny.

Dopřejte si thajskou masáž!

Lyžařský areál Svatý Petr nabízí četné sjezdovky všech stupňů obtížnosti.

Detailní informace a rezervace pokojů - Welness Hotel Windsor:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma. Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v některých hotelových pokojích zdarma, Exteriér: Terasa, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Aktivity Sauna, Solárium, Lázně a wellness, Masáže, Vířivka, Pěší turistika, Bowling, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Recepce 24 hodin denně, Společenské prostory, Směnárna, Fax/Kopírka, Bezbariérové, Rodinné pokoje, Výtah, Trezor, Topení, Parkování Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná). Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Welness Hotel Windsor

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Welness Hotel Windsor