Horský Hotel Friesovy Boudy, Strážné

| Středisko: Strážné

Horský Hotel Friesovy Boudy se nachází na vrcholu hory v srdci Krkonošského národního parku, hned vedle lyžařského střediska Friesovy Boudy. V hotelu je wellness centrum, dětský koutek a herna. V celém hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi.

Wellness nabídka zahrnuje finskou saunu a parní saunu, vířivku, velký bazén a malý bazén pro děti a masáže. V herně najdete Playstation 3, Nintendo Wii a další hry, k dispozici jsou také 4 počítače.

Hosté mohou využít přímý přístup na sjezdovky a značené běžecké trasy. Na místě je také k dispozici lyžařská škola.

Friesovy Boudy Horský Hotel nabízí pokoje zařízené v moderním stylu, s pestrými barvami a světlým dřevěným nábytkem. V každém pokoji je TV, minibar a vlastní koupelna se sprchovým koutem.

V hotelové restauraci à la carte se podávají snídaně formou bufetu a pokrmy české kuchyně. Na vyžádání je k dispozici speciální dietní menu. Hosté mohou také relaxovat v kavárně a baru.

Hotel se nachází 6 km od Sněžky a Vrchlabí. V létě je možné parkovat v areálu hotelu a v zimě je doprava zajišťována sněžnými skútry.

Detailní informace a rezervace pokojů - Horský Hotel Friesovy Boudy:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Přímo u sjezdovky, Aktivity Sauna, Lyžování, Lázně a wellness, Masáže, Dětské hřiště, Vířivka, Knihovna, Pěší turistika, Cyklistika, Turecká/Parní lázeň, Krytý bazén (po celý rok), Animační tým, Jídlo a pití Bar, Restaurace (à la carte), Speciální dietní menu (na vyžádání), Úschova zavazadel, Pokojová služba, Služba praní, Obchod se suvenýry, Obědové balíčky, Fax/Kopírka, Rodinné pokoje, Výtah, Trezor, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Horský Hotel Friesovy Boudy

Jiné možnosti ubytování ve středisku Strážné a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Horský Hotel Friesovy Boudy