Hotel Petski, Strážné

| Středisko: Strážné

Hotel Petski leží na klidném místě v Krkonošském národním parku, zasazen do malebné krajiny Krkonoš. Nabízí saunu, bezplatné Wi-Fi a restauraci, která podává mezinárodní kuchyni. Nejbližší sjezdovky jsou vzdálené 500 metrů.

Hotel Petski poskytuje ubytování ve světlých pokojích s vlastní koupelnou. Hosté si mohou půjčit jízdní kola a zahrát si stolní tenis.

Hotelové taxi je k dispozici na požádání a za příplatek. K dispozici je bezplatné hotelové parkoviště. V těsné blízkosti budovy procházejí turistické a cyklistické stezky.

Autobusová zastávka Strážné je umístěna v dosahu 2 minut chůze od hotelu. Špindlerův mlýn je 15 km od hotelu.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Petski:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Aktivity Sauna, Golfové hřiště (do 3 km), Lyžování, Herna, Masáže, Dětské hřiště, Stolní tenis, Knihovna, Jízda na kanoích, Pěší turistika, Cyklistika, Pronájem kol, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Snídaně do pokoje, Speciální dietní menu (na vyžádání), Společenské prostory, Doprava na letiště, Kadeřnictví/Kosmetika, Obědové balíčky, Turistické informace, Fax/Kopírka, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Trezor, Topení, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Petski

Jiné možnosti ubytování ve středisku Strážné a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Petski