Pension Klecanda, Strážné

| Středisko: Strážné

Surrounded by a forest, Pension Klecanda is located 2 km from Strážné and offers free WiFi, a ski and snowboard rental, and rooms with shared bathroom facilities. A ski lift can be found directly at the property.

The pension features a garden with barbecue facilities, a ski storage room and a sun terrace from where a unique view of the valley can be enjoyed.

Guests at the Klecanda can also take advantage of a daily breakfast featuring homemade breads, cakes and jams. Half board and full board are available on request. A restaurant and a grocery shop are 3 km away.

Detailní informace a rezervace pokojů - Pension Klecanda:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Sluneční terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Půjčovna lyžařského vybavení, Přímo u sjezdovky, Aktivity Lyžování, Kulečník, Stolní tenis, Šipky, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Bar, Obědové balíčky, Nekuřácké pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Klecanda

Jiné možnosti ubytování ve středisku Strážné a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Klecanda