Penzion Andula, Strážné

| Středisko: Strážné

Penzion Andula se nachází v nadmořské výšce 1217 metrů v Krkonošském národním parku, přímo na sjezdovce lyžařského areálu Friesovy boudy. Má restauraci, posilovnu a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením k internetu.

Penzion Andula má svoji restauraci se stropy obloženými dřevem, kde se podávají moderní česká jídla a krkonošské speciality. Hosté se mohou těšit také na pivo vařené přímo v penzionu.

Všechny pokoje mají koupelnu, výhled na hory a některé také posezení.

Asi 400 metrů od penzionu je wellness centrum s bazénem, ​​saunou, vířivkami a nabídkou masážní. Penzion Andula je vzdálen 800 metrů od školy lyžování. Na Sněžku je to 8 km.

Detailní informace a rezervace pokojů - Penzion Andula:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Prodej skipasů, Přímo u sjezdovky, Aktivity Fitness centrum, Masáže, Dětské hřiště, Kulečník, Knihovna, Jízda na kanoích, Pěší turistika, Cyklistika, Pronájem kol, Vodní sporty, Jídlo a pití Bar, Restaurace (à la carte), Restaurace (formou bufetu), Speciální dietní menu (na vyžádání), Úschova zavazadel, Společenské prostory, Služba praní, Obědové balíčky, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Trezor, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Veřejné parkování je možné za 3 EUR na den na přilehlém místě (rezervace nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Andula

Jiné možnosti ubytování ve středisku Strážné a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Andula