Penzion Irena, Strážné

| Středisko: Strážné

Penzion Irena se nachází v klidné oblasti, 150 metrů od lyžařského střediska Strážné, a svým hostům nabízí přístup na lyžích přímo ke dveřím a restauraci, kde se podávají snídaně. K dispozici je Wi-Fi zdarma.

Všechny pokoje mají satelitní TV s plochou obrazovkou a koupelnu se sprchovým koutem. Některé z nich zahrnují také kuchyňský kout a obývací prostor.

Penzion Irena nabízí hostům k využívání společenskou místnost a kuchyň. Mohou také relaxovat v zahradě se zázemím pro grilování a dětským hřištěm.

Autobusová zastávka je vzdálena 100 metrů od penzionu. Obchod s potravinami se nachází 200 metrů odtud. Zajezdit na koni si hosté mohou 300 metrů od budovy. Penzion je vzdálen 5 km od Vrchlabí a 16 km od Špindlerova Mlýna.

Detailní informace a rezervace pokojů - Penzion Irena:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Přímo u sjezdovky, Aktivity Lyžování, Dětské hřiště, Šipky, Pěší turistika, Cyklistika, Jízda na koni, Úschova zavazadel, Fax/Kopírka, Společenská místnost, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Irena

Jiné možnosti ubytování ve středisku Strážné a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Irena