Penzion V Kolonce, Strážné

| Středisko: Strážné

Penzion v Kolonce najdete v centru Strážného, 150 metrů od stejnojmenného lyžařského areálu. Můžete se těšit na ubytování, venkovní bazén, saunu a bezplatné Wi-Fi.

Pokoje mají koberce, dřevěný nábytek, vlastní koupelnu a satelitní TV s plochou obrazovkou. Hostům je k dispozici společná kuchyň a také společenská místnost. K nákupu potravin lze využít místní obchod.

Penzion provozuje vlastní restauraci a každé ráno připravuje snídani. Hosté také mohou využívat gril a relaxovat na terase nebo v zahradě.

Penzion v Kolonce dělí 250 metrů od tenisových kurtů a 300 metrů odtud se nachází farma Strážné Sedlo nabízející projížďky na koních. Zimní stadion ve Vrchlabí je odtud vzdálen 5 km a Špindlerův Mlýn 16 km.

Objekt leží 100 metrů od autobusové zastávky Strážné a 5 km od vlakového nádraží Vrchlabí. Parkovat lze zdarma přímo na místě.

Detailní informace a rezervace pokojů - Penzion V Kolonce:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Gril, Venkovní bazén (sezónní), Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Přímo u sjezdovky, Aktivity Sauna, Lyžování, Dětské hřiště, Cyklistika, Rodinné pokoje, Topení, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion V Kolonce

Jiné možnosti ubytování ve středisku Strážné a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion V Kolonce