Apartman Svoboda, Svoboda nad Úpou

| Středisko: Svoboda nad Úpou

Rodinný penzion Apartmán Svoboda se nachází na klidném místě, 1,5 km od centra Svobody nad Úpou. Nabízí altánek s krbem a grilem a apartmány s Wi-Fi zdarma.

Apartmán Svoboda má světlé apartmány s dobře vybavenou kuchyní s jídelním koutem, pohovkou, TV a koupelnou se sprchou a vanou.

Na místě je zdarma dostupné veřejné parkoviště. Nejbližší restaurace je vzdálena pouhých 100 metrů a obchod s potravinami naleznete 300 metrů od penzionu. Apartmán Svoboda je 1,5 km daleko od vlakového nádraží.

Apartmán Svoboda stojí 300 metrů od zastávky skibusu. Lyžařský areál Duncan se rozkládá 1 km odtud, do Jánských Lázní a Černé Hory to máte 2,5 km, do vesnice Mladé Buky 3 km a Pec pod Sněžkou je vzdálená 8 km.

Detailní informace a rezervace pokojů - Apartman Svoboda:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma, Exteriér: Zahrada, Gril, Aktivity Golfové hřiště (do 3 km), Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika, Rodinné pokoje, Topení, Parkování Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Apartman Svoboda

Jiné možnosti ubytování ve středisku Svoboda nad Úpou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Apartman Svoboda