Cottonina Villa & Mineral Spa Resort, Świeradów-Zdrój

| Středisko: Świeradów-Zdrój

Cottonina Villa & Mineral Spa Resort stojí v malebné oblasti. Nabízí elegantní pokoje s bezplatným Wi-Fi, krytý bazén a relaxační prostor s lehátky s nádherným výhledem na řeku.

Cottonina poskytuje pokoje zařízené v teplých barvách s LCD TV, vlastní koupelnou se sprchou a psacím stolem.

Hotel disponuje minerálními lázněmi se zážitkovými sprchami, infračervenou a finskou saunou, parní saunou a výběrem wellness procedur v šesti lázeňských salonech. Bazén je vybaven protiproudy. Využít můžete i venkovní vířivku.

V restauraci se podávají jídla polské a evropské kuchyně. V létě je v provozu zahrádka s grilem. Cotton Club nabízí nápoje a hudbu k poslechu.

Cottonina Villa & Mineral Spa Resort se nachází 3 km od moderní lanovky a 2,5 km od hranic s Českou republikou ve městě Czerniawa Zdrój.

Detailní informace a rezervace pokojů - Cottonina Villa & Mineral Spa Resort:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Sluneční terasa, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Prodej skipasů, Aktivity Sauna, Fitness centrum, Lázně a wellness, Masáže, Dětské hřiště, Kulečník, Vířivka, Pěší turistika, Cyklistika, Turecká/Parní lázeň, Krytý bazén (po celý rok), Pronájem kol, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Speciální dietní menu (na vyžádání), Pokojová služba, Společenské prostory, Hlídání dětí/pro děti, Služba praní, Doprava na letiště (za poplatek), Nekuřácké pokoje, Bezbariérové, Výtah, Trezor, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Klimatizace, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Cottonina Villa & Mineral Spa Resort

    Incorrect parameter count in the call to native function 'radians'