Penzion Tara, Teplice nad Metují

| Středisko: Teplice nad Metují

Penzion Tara se nachází v Teplicích nad Metují a nabízí společné prostory s velkou TV a herní konzolí Wii, zahradu s trampolínou a badmintonem i restauraci, která podává česká jídla.Lyžařský areál Kamenec se rozkládá jen 300 metrů odtud.

Na místě je hřiště na pétanque, kulečník a dětské hřiště. Ve společných prostorách funguje bezplatné Wi-Fi.

Ze všech pokojů s vlastní koupelnou je vidět do zahrady. V některých je také posezení. Hosté mohou odpočívat v udržované zahradě s letní terasou.

Tara Penzion stojí kousek od cyklostezek i turistických tras. Teplicko-adršpašské skály, neobvyklý soubor pískovcových útvarů, jsou odtud vzdálené pouhých 300 metrů. Jen 4 km od hotelu si můžete zajezdit na koních.

Adršpach leží 4 km odtud a klášter Broumov je od penzionu vzdálený 10 km. Náchodský zámek se nachází 23 km daleko. V okruhu 35 km najdete akvapark Kudowa Zdroj a vesnici Ratibořice. Na místě je možné bezplatně parkovat.

Detailní informace a rezervace pokojů - Penzion Tara:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Prodej skipasů, Přímo u sjezdovky, Aktivity Lyžování, Herna, Dětské hřiště, Kulečník, Stolní tenis, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Restaurace, Snack bar, Speciální dietní menu (na vyžádání), Úschova zavazadel, Pokojová služba, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Tara

Jiné možnosti ubytování ve středisku Teplice nad Metují a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Tara