Nelly Kellys, Trutnov

| Středisko: Trutnov

Rodinný butikový hotel Nelly Kellys se nachází v historickém centru Trutnova a nabízí stylové pokoje s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, nekuřáckou restauraci, příjemný irský bar, saunu, fitness centrum i bezplatné soukromé parkoviště.

Nelly Kellys poskytuje pokoje s posezením, pohovkou, rychlovarnou konvicí, chladničkou a trezorem.

V restauraci jsou připravovány pokrmy mezinárodní kuchyně a do irského baru můžete zajít na široký výběr piv. K dispozici je také letní terasa a každé ráno je podávána snídaně.

Po dni stráveném prací, prohlídkou památek nebo pěší turistikou v Krkonoších můžete relaxovat v sauně nebo ve fitness centru.

Využívat můžete také zahradu s dětským hřištěm a nechybí ani služba hlídání dětí.

Přibližně 500 metrů od hotelu najdete veřejný krytý i venkovní bazén, bowlingovou dráhu nebo squashové kurty. Do lyžařského areálu Mladé Buky je to 6 km.

Detailní informace a rezervace pokojů - Nelly Kellys:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Lyžování Lyžárna, Aktivity Sauna, Fitness centrum, Lyžování, Jídlo a pití Bar, Restaurace (à la carte), Snídaně do pokoje, Úschova zavazadel, Pokojová služba, Hlídání dětí/pro děti, Služba praní, Čištění oděvů, Služba žehlení, Fax/Kopírka, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Trezor, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Nelly Kellys

Jiné možnosti ubytování ve středisku Trutnov a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Nelly Kellys