Penzion Pohoda, Trutnov

| Středisko: Trutnov

Penzion Pohoda, který se nachází v centru Trutnova v Krkonoších, nabízí prostorné ubytování se satelitní TV, DVD přehrávač a zařízení na přípravu čaje a kávy. K dispozici je bezplatné parkování a Wi-Fi zdarma.

Apartmány disponují dobře vybavenými kuchyněmi s ledničkou a mikrovlnnou troubou, všechny ubytovací jednotky mají vlastní koupelnu s toaletními potřebami. Některé pokoje mají také jacuzzi. Pro ty, kdo si chtějí připravovat vlastní jídlo, je v penzionu malý obchod s potravinami.

Hosté se mohou stravovat v útulné suterénní restauraci U Zbrojnoše, v non-stop baru Skála a baru Psí bouda, který je přímo napojený na Penzion Pohoda. V letních měsících si mohou hosté pochutnat na specialitách na grilu podávaných pod širým nebem.

Detailní informace a rezervace pokojů - Penzion Pohoda:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení Hotspot je dostupné v celém hotelu zdarma, Aktivity Golfové hřiště (do 3 km), Lyžování, Masáže, Bowling, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Snídaně do pokoje, Expresní přihlášení/odhlášení, Služba praní, Služba žehlení, Svatební apartmá, Čištění bot, Fax/Kopírka, Individuální přihlášení/odhlášení, Nekuřácké pokoje, Trezor, Topení, Obchody v hotelu, Pokoj pro alergiky, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Pohoda

Jiné možnosti ubytování ve středisku Trutnov a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Pohoda