Apartmány Český Ráj, Turnov

| Středisko: Turnov

Ten to rodinný penzion se nachází v idylickém prostředí turistického regionu Český ráj. Má svěží zahradu s altánem a krbem. Ve všech apartmánech je k dispozici bezplatné Wi-Fi a kuchyň. Apartmány Český Ráj nabízí ubytování v tradičně zařízených jednotkách, ze kterých se můžete kochat výhledem na okolní kopce, pole a lesy.

Mezi standardní zařízení v každém apartmánu patří satelitní TV a mikrovlnná trouba. K dispozici je bezplatné parkoviště a úschovna jízdních kol.

V okolí apartmánů najdete značené turistické a cyklistické stezky. Bazén, který je otevřený pouze v letním období, je vzdálený 200 metrů od apartmánů Český Ráj.

Místní autobusy zastavují 300 metrů od ubytování. Restaurace, která nabízí české a mezinárodní speciality, je vzdálená 1 km a nejbližší obchod s potravinami najdete 1,5 km od apartmánů.

Hosté mohou navštívit zámek Hrubá Skála vzdálený 3 km, nebo Turnov, který leží 5 km od ubytování. Hrady Valdštejn, Kost, Trosky a Sychrov najdete v okruhu 15 km od apartmánů.

Detailní informace a rezervace pokojů - Apartmány Český Ráj:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Gril, Aktivity Pěší turistika, Cyklistika, Rodinné pokoje, Topení, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Apartmány Český Ráj

Jiné možnosti ubytování ve středisku Turnov a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Apartmány Český Ráj