Hotel Korunni Princ, Turnov

| Středisko: Turnov

Hotel Korunní Princ se nachází v centru Turnova a má bar a à la carte restauraci s letní terasou, kde se podávají jídla české i mezinárodní kuchyně. Ve všech pokojích najdete satelitní TV a bezplatné Wi-Fi.

Postele jsou vyzdobeny v pastelových barvách a zařízeny dřevěným nábytkem a vlastní koupelnou. Některé mají posezení a ledničku.

Na místě je k dispozici půjčovna a úschovna jízdních kol. Hosté mohou relaxovat v solné jeskyni nebo při masáži. Na místě je možné zdarma zaparkovat.

V blízkosti hotelu najdete různé cyklistické a turistické trasy. Hotel Korunní Princ je situován jen 400 metrů od tenisových kurtů, bowlingu a kina. Jízdě na koni se můžete věnovat ve 2 km vzdálené vesnici Bělá.

Hlavní autobusové nádraží je 200 metrů daleko, zatímco vlakové nádraží je od hotelu vzdáleno 1 km. Hrad Kost a zámek Hrubý Rohozec leží v okruhu 1,5 km. Skalní město v sousedství zámku Hrubá Skála je vzdáleno 5 km a Hotel Korunní Princ se nachází 20 km od Liberce.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Korunni Princ:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Sluneční terasa, Aktivity Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Restaurace (à la carte), Recepce 24 hodin denně, Rodinné pokoje, Výtah, Topení, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Korunni Princ

Jiné možnosti ubytování ve středisku Turnov a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Korunni Princ