Hotel Paradis, Turnov

| Středisko: Turnov

Hotel Paradis se nachází v centru Turnova, 150 m od náměstí Českého Ráje. V hotelové restauraci si hosté mohou vybrat z nabídky českých jídel. K restauraci patří zahradní terasa, odkud je výhled na nedaleký park.

Všechny pokoje hotelu Paradis skýtají výhled do parku nebo na ulici. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem, obývací část a TV s plochou obrazovkou.

Hotel hostům zdarma poskytuje přístup k síti Wi-Fi a vlastní parkoviště, které se nachází 70 m od budovy. K objektu patří také dětské hřiště a úschovna, kam si můžete uložit zavazadla.

Autobusová zastávka Havlíčkovo náměstí je od hotelu vzdálena 50 metrů a turnovské autobusové a vlakové nádraží je odtud 1,7 km daleko. Sjezdovku Struhy najdete 1 km od hotelu a do lyžařských středisek Javorník a Ještěd je to odtud 20 km.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Paradis:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Sluneční terasa, Lyžování Lyžárna, Aktivity Denní tisk, Lyžování, Dětské hřiště, Jídlo a pití Restaurace (à la carte), Speciální dietní menu (na vyžádání), Úschova zavazadel, Fax/Kopírka, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Výtah, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Paradis

Jiné možnosti ubytování ve středisku Turnov a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Paradis