Hotel Obecní dům

| Středisko: Semily

Secesní Hotel Obecní dům stojí v centru Semil, 7 km od sjezdovek na Kozákově. Restaurace s pivnicí nabízí tradiční českou kuchyni. Wi-Fi je dostupné zdarma. Jednoduše zařízené pokoje mají posezení, satelitní TV, ledničku a vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Skýtají… Více informací o ubytování »


Další oblíbená ubytovací zařízení v okolí:

Chata Eliška

| Středisko: Čechy a Morava

Horská Chata Eliška se nachází na území národního parku Český ráj v Jizerských horách, 2 km od Bozkovské dolomitové jeskyně a 8 km od lyžařského střediska Šachty. Chata Eliška nabízí svým hostům relaxaci na terase nebo v zahradě s grilem… Více informací o ubytování »

Ranch Bystrá

| Středisko: Čechy a Morava

Ranch Bystrá se nachází v přírodě na okraji Bystré a nabízí pokoje, chaty a sruby, výuku jízdy na koni a Wi-Fi zdarma. Pokoje, chaty a sruby mají dřevěný nábytek, vlastní koupelnu a satelitní TV. Ranch Bystrá organizuje různé programy, například… Více informací o ubytování »

Riegrova Chata Kozákov

| Středisko: Čechy a Morava

Riegrova Chata Kozákov je přístupná na lyžích a nachází se v Semilech v Libereckém kraji. Na místě je restaurace a soukromé neplacené parkoviště. Hosté mohou využívat v celém prostoru Wi-Fi zdarma. Všechny pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou a… Více informací o ubytování »

Two-Bedroom Holiday Home in Semily

| Středisko: Čechy a Morava

Two-Bedroom Holiday Home in Semily is a holiday home located in Semily in the Liberec Region Region and is 6 km from Bozkov Dolomite Caves. A TV is provided. Pardubice Airport is 70 km away.

Apartments Kozákov

| Středisko: Čechy a Morava

Apartments Kozákov se nachází v obci Tatobity, 41 km od města Karpacz. Nabízí výhled na přístupný sezónní venkovní bazén. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Vybavení všech apartmánů zahrnuje TV a kuchyni s mikrovlnnou troubou, toustovačem a ledničkou. Nechybí… Více informací o ubytování »

Tapadero

| Středisko: Čechy a Morava

Located in Bystrá nad Jizerou in the Liberec Region Region, this holiday home is 32 km from Karpacz. The unit is 20 km from Špindlerův Mlýn. The kitchen has a dishwasher and an oven and there is a private bathroom…. Více informací o ubytování »

Roubenka Jizerka

| Středisko: Háje

Surrounded by forests, Roubenka Jizerka enjoys a quiet location in the small village of Rybnice. The wooden cottage comes with a TV and a terrace. During summer, private parking is possible on site. The cottage features 2 bedrooms, a living… Více informací o ubytování »

Holiday home Tatobity

| Středisko: Čechy a Morava

Tento prázdninový dům se nachází se v Tatobitech v Libereckém kraji, 41 km od Karpacze a 29 km od Špindlerova Mlýna. Nabízí neplacené parkoviště a ve všech prostorách dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování má terasu, kuchyň s mikrovlnnou troubou a ledničkou,… Více informací o ubytování »

Holiday home Loukov II

| Středisko: Čechy a Morava

Tento prázdninový dům se nachází v Hájích, 31 km od města Karpacz. Ubytování je vzdálené 19 km od Špindlerova Mlýna. Apartmán má kuchyň. K vybavení patří TV s DVD přehrávačem i CD přehrávač. Prázdninový dům Loukov II stojí 25 km… Více informací o ubytování »

Holiday home Loukov IV

| Středisko: Čechy a Morava

Tento prázdninový dům se nachází v Semilech v Libereckém kraji, 6 km od Bozkovské dolomitové jeskyně. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Dům zahrnuje kuchyň s myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou i lednicí, ložní prádlo, ručníky a koupelnu.

Pavacer II

| Středisko: Čechy a Morava

Pavacer II is a detached holiday home with a garden, located in Dlouhý in the Liberec Region Region. Guests benefit from terrace and a terrace. There is a seating area and a kitchen. A TV is available. There is a… Více informací o ubytování »