Chata Borůvka, Velká Úpa

| Středisko: Velká Úpa

Chata Borůvka v Peci pod Sněžkou má vlastní lyžařský vlek a 300 metrů dlouhou sjezdovku. Hosté ubytovaní na 4 a více nocí je mohou využívat zdarma. Lyžařský areál v Peci pod Sněžkou a golfový klub Mladé Buky leží 4 km daleko.

Chata Borůvka nabízí pokoje s koupelnou, bezplatným Wi-Fi a výhledem na okolní hory a krajinu.

Chata s lyžárnou zahrnuje zahradu, terasu, dětské hřiště, kryté posezení a společenskou místnost s TV a stolními hrami.

Soukromé parkoviště u chaty můžete v letních měsících využívat zdarma. V zimě můžete auto zaparkovat na placeném parkovišti ve Velké Úpě. Chata pro vás zajistí přepravu k ubytovacímu zařízení.

V chatě je restaurace, ve které se podávají jídla české kuchyně, zvěřina a ryby. Na vyžádání lze připravit speciální dietní menu.

Ke Sněžce, nejvyšší hoře České republiky, je to 8 km a do lyžařského areálu Portášky dojedete od chaty za 15 minut.

Detailní informace a rezervace pokojů - Chata Borůvka:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Sluneční terasa, Lyžování Lyžárna, Aktivity Golfové hřiště (do 3 km), Lyžování, Masáže, Dětské hřiště, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Restaurace, Speciální dietní menu (na vyžádání), Obědové balíčky, Fax/Kopírka, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Pokoj pro alergiky, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná). Veřejné parkování je možné za 4 EUR na den na přilehlém místě (rezervace nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Chata Borůvka

Jiné možnosti ubytování ve středisku Velká Úpa a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Chata Borůvka