Hotel Bouda Jana, Velká Úpa

| Středisko: Velká Úpa

Bouda Jana nabízí klidné ubytování mezi krkonošskými údolím a vrcholkem Sněžky. Je to typická budova, která nabízí lyžařské vybavení, domácí saunu, možnost objednat si masáže a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Hotel Bouda Jana nabízí jednoduše zařízené pokoje s koberci na podlaze a dřevěnými prvky. Všechny mají vlastní koupelnu se sprchou a pro rodiny s dětmi jsou na vyžádání k dispozici propojené pokoje.

V hotelové restauraci si mohou hosté pochutnat na tradiční české kuchyni. Mezi speciality patří domácí borůvkové koláče. V baru ve vstupní hale si můžete dát něco z širokého výběru dobrých piv a místních lihovin.

Mezi oblíbená turistická místa v okolí patří safari park ve Dvoře Králové a malebné centrum Trutnova, kam od hotelu Bouda Jana dojedete autem za 30 minut. Během léta je na místě k dispozici parkoviště.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Bouda Jana:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Sluneční terasa, Lyžování Lyžárna, Aktivity Sauna, Fitness centrum, Lyžování, Masáže, Stolní tenis, Jídlo a pití Restaurace, Restaurace (à la carte), Úschova zavazadel, Nekuřácké pokoje, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná). Veřejné parkování je možné za 2 EUR na den na přilehlém místě (rezervace nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Bouda Jana

Jiné možnosti ubytování ve středisku Velká Úpa a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Bouda Jana