Apartmány Horní Mísečky, Vítkovice

| Středisko: Vítkovice

Apartmány Horní Mísečky ve Vítkovicích se nachází v Krkonošském národním parku, jen 20 metrů od sjezdovek, běžkařských tratí a autobusové zastávky. Lyžařské vybavení si lze vypůjčit na místě, a v apartmánech Horní si lze koupit i skipasy.

Apartmány Horní nabízí balkon, plně vybavenou kuchyň, bezplatné Wi-Fi, koupelnu se sprchou, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a ložnici s manželskou postelí.

Restaurace, obchod s potravinami a autobusová zastávka Vítkovice-Horní Mísečky jsou do 50 metrů od ubytování. Větší supermarket a bazén jsou vzdálené 3 km.

Detailní informace a rezervace pokojů - Apartmány Horní Mísečky:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Terasa, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Prodej skipasů, Přímo u sjezdovky, Aktivity Lyžování, Dětské hřiště, Pěší turistika, Cyklistika, Pronájem kol, Jídlo a pití Restaurace, Úschova zavazadel, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Prostor pro kuřáky, Parkování Soukromé parkování je možné za 3 EUR na den v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Apartmány Horní Mísečky

Jiné možnosti ubytování ve středisku Vítkovice a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Apartmány Horní Mísečky