Hotel Gabriela, Vítkovice

| Středisko: Vítkovice

Tento hotel se nachází v nejvyšší části Vítkovic v Krkonoších, 800 metrů od lyžařského areálu Aldrov. Má svoji restauraci s krbem, zahradu s grilem a tenisový kurt.

Hotel Gabriela nabízí pokoje a apartmá s koupelnu a satelitní TV. Wi-Fi je zdarma k dispozici v celé budově.

V restauraci a na terase s panoramatickým výhledem na okolní hory se podávají typická jídla české kuchyně.

Lyžařský areál v Rokytnici nad Jizerou je vzdálen od hotelu Gabriela 8 km a na Horní Mísečky je to 10 km. Asi 500 metrů od hotelu vedou běžkařské tratě. V okolí hotelu je také mnoho cyklostezek a na místě je možné si rezervovat vyjížďky na koni.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Gabriela:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Sluneční terasa, Gril, Venkovní bazén (sezónní), Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Aktivity Denní tisk, Tenisový kurt, Lyžování, Dětské hřiště, Šipky, Pěší turistika, Cyklistika, Jízda na koni, Jídlo a pití Bar, Restaurace (à la carte), Úschova zavazadel, Služba praní, Služba žehlení, Směnárna, Obchod se suvenýry, Fax/Kopírka, Rezervace vstupenek, Kyvadlová doprava (za příplatek), Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Gabriela

Jiné možnosti ubytování ve středisku Vítkovice a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Gabriela