Pension Horske Zatisi, Vítkovice

| Středisko: Vítkovice

Pension Horské Zátiší stojí uprostřed lesů v lyžařském rezortu Špindlerův Mlýn a hostům nabízí saunu, vířivku, posilovnu a masáže. Provozuje vlastní restauraci s terasou a v celé budově je zdarma dostupné Wi-Fi.

Horské Zátiší Pension disponuje pokoji s vlastní koupelnou a posezením s TV. Součástí objektu je plně vybavená společná kuchyň.

Běžkařské tratě vedou 300 metrů odtud a autobusovou zastávku Vítkovice – Horní Mísečky dělí od objektu 150 metrů. Obchody pak najdete v 3 km vzdáleném Špindlerově Mlýně.

V létě můžete parkovat přímo u objektu a v zimě je parkování možné na veřejném parkovišti 400 metrů od penzionu.

Detailní informace a rezervace pokojů - Pension Horske Zatisi:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Lyžování Lyžárna, Půjčovna lyžařského vybavení, Přímo u sjezdovky, Aktivity Sauna, Lyžování, Herna, Masáže, Dětské hřiště, Stolní tenis, Vířivka, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Speciální dietní menu (na vyžádání), Úschova zavazadel, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Veřejné parkování je možné za 1 EUR na den v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Horske Zatisi

Jiné možnosti ubytování ve středisku Vítkovice a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Horske Zatisi