Wellness Hotel Idol, Vítkovice

| Středisko: Vítkovice

Hotel Idol se nachází pouhých 400 metrů od lyžařského areálu Medvědín a 50 metrů od menší sjezdovky. Má restauraci s terasou, která nabízí tradiční česká jídla a prostornou zahradu s dětským hřištěm. Součástí hotelu Idol je také lázeňské centrum s řadou procedur.

Všechny ubytovací jednotky jsou vybavené posezením se stolem a židlemi, koupelnou s WC a výhledem do údolí. Některé mají také balkon.

V hotelové restauraci se každý den podává snídaně. V lázeňském areálu je sauna, vířivka, solná terapie, tělové zábaly a masáže i parafínové lázně. Na místě funguje půjčovna lyží a úschovna zavazadel a na recepci mohou hosté zakoupit skipasy.

Okolí hotelu je ideální pro pěší turistiku, cykloturistiku a běžecké lyžování. Centrum Špindlerova Mlýna leží 4 km od hotelu a nabízí aqua i relax park, lanové centrum, bobovou dráhu a trampolínu.

Hosté mohou parkovat na místě nebo 50 metrů od hotelu. Městský skibus staví 30 metrů daleko a autobusy do Horních a Dolních Míseček staví 400 metrů od hotelu.

Detailní informace a rezervace pokojů - Wellness Hotel Idol:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Lyžování Lyžárna, Prodej skipasů, Aktivity Sauna, Lyžování, Masáže, Dětské hřiště, Vířivka, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Restaurace (à la carte), Úschova zavazadel, Obědové balíčky, Nekuřácké pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Wellness Hotel Idol

Jiné možnosti ubytování ve středisku Vítkovice a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Wellness Hotel Idol