Hotel Labuť, Vrchlabí

| Středisko: Vrchlabí

Hotel Labuť se nachází v historickém centru města Vrchlabí, naproti hradu Vrchlabí a okolního parku. Nabízí pokoje vybavené vlastní koupelnou, bezplatným Wi-Fi připojením, satelitní TV a psacím stolem.

V tradičně zařízené restauraci se podávají pokrmy české i mezinárodní kuchyně. Hosté si v hotelu mohou také zahrát kulečník.

Hotel Labuť se nachází 20 metrů od místního autobusového nádraží a 1 km od nádraží. Hosté si mohou zalyžovat v 4 km vzdálených Herlíkovicích. Hned vedle hotelu Labuť si lze zapůjčit lyžařské vybavení, snowboardy a jízdní kola.

Špindlerův Mlýn a akvapark jsou vzdáleny 10 km a lyžařské středisko Harrachov 30 km od hotelu.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Labuť:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma, Exteriér: Terasa, Lyžování Lyžárna, Aktivity Lyžování, Kulečník, Pěší turistika, Jídlo a pití Bar, Restaurace (à la carte), Úschova zavazadel, Služba praní, Služba žehlení, Fax/Kopírka, Rezervace vstupenek, Denní pokojová služba, Výtah, Trezor, Topení, Prostor pro kuřáky, Parkování Soukromé parkování je možné za 4,40 EUR na den v areálu hotelu (rezervace nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Labuť

Jiné možnosti ubytování ve středisku Vrchlabí a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Labuť