Hotel TTC, Vrchlabí

| Středisko: Vrchlabí

Hotel TTC se nachází přímo na Labi v centru Vrchlabí. Leží 2 km od lyžařského střediska Herlíkovice a 15 km od Špindlerova Mlýna. Hosté mohou využívat bezplatného Wi-Fi a kavárny s terasou.

TTC Hotel má světlé pokoje se satelitní TV, minibarem, posezením a koupelnou.

Hosté si mohou zahrát stolní tenis a využít úschovny lyží. Venku začíná cyklistická trasa a na místě je k dispozici soukromé parkoviště.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel TTC:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Terasa, Sluneční terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Aktivity Denní tisk, Rybaření, Lyžování, Stolní tenis, Šipky, Jízda na kanoích, Pěší turistika, Cyklistika, Jízda na koni, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Speciální dietní menu (na vyžádání), Úschova zavazadel, Pokojová služba, Společenské prostory, Služba praní, Čištění oděvů, Služba žehlení, Směnárna, Čištění bot, Obědové balíčky, Fax/Kopírka, Individuální přihlášení/odhlášení, Denní pokojová služba, Nekuřácké pokoje, Bezbariérové, Rodinné pokoje, Výtah, Trezor, Topení, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel TTC

Jiné možnosti ubytování ve středisku Vrchlabí a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel TTC