Hotel U Zvonu, Vrchlabí

| Středisko: Vrchlabí

Rodinný Hotel U zvonu, který se nachází v centru krkonošského města Vrchlabí, poskytuje hezké a prostorné ubytování. Nabízí bezplatné parkování, snídaně formou bufetu a bezplatný přístup k internetu.

Hosté si mohou pochutnat na snídani v nekuřácké a organické kavárně. Podává se zde také široká škála domácích dezertů, sendvičů a řada českých i cizích vín a dalších nápojů.

Obědy a večeře jsou k dispozici v restauraci sesterského hotelu, který je vzdálen pouhých 100 metrů. Hosté hotelu U Zvonu obdrží slevu.

Hosté Hotelu U Zvonu mohou využít také zlevněného vstupného do lázeňské části sesterského hotelu Gendorf, která zahrnuje saunu, vířivky, solárium, bylinkovou parní lázeň a širokou škálu kosmetických procedur i masáží.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel U Zvonu:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Kabelové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma. Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Sluneční terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Aktivity Denní tisk, Golfové hřiště (do 3 km), Lyžování, Solárium, Dětské hřiště, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Snack bar, Snídaně do pokoje, Speciální dietní menu (na vyžádání), Expresní přihlášení/odhlášení, Úschova zavazadel, Společenské prostory, Doprava na letiště, Hlídání dětí/pro děti, Služba praní, Čištění oděvů, Kadeřnictví/Kosmetika, Služba žehlení, Svatební apartmá, Čištění bot, Obědové balíčky, Turistické informace, Rezervace vstupenek, Kyvadlová doprava (zdarma), Nekuřácké pokoje, Výtah, Trezor, Topení, Designový hotel, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel U Zvonu

Jiné možnosti ubytování ve středisku Vrchlabí a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel U Zvonu