Penzion U Ryglů, Vrchlabí

| Středisko: Vrchlabí

Penzion U Ryglů se těší výhodné poloze u řeky Labe v Krkonoších. Nachází se pouhých 300 metrů od centra Vrchlabí a nabízí tradičně zařízené apartmány. Můžete zde využít bezplatné Wi-Fi a parkování na soukromém parkovišti je také zdarma.

Zvukotěsné pokoje mají podlahy kryté kobercem, dřevěný nábytek, kabelovou TV a stereo. Každý apartmán má plně vybavenou kuchyň, jídelní kout, posezení a pracovní stůl.

Hosté mohou odpočívat v zahradě s dětským hřištěm. K dispozici je také sluneční terasa s posezením. Fitness centrum je 50 metrů daleko od penzionu U Ryglů.

K dispozici je také úschovna lyžařského vybavení. Nejbližší skiareál je Kněžický vrch, který se nachází 3 km od hotelu. Do Herlíkovic je to 8 km a Špindlerův Mlýn je 16 km daleko.

Autobusová zastávka U Kostela je 250 metrů od hotelu a na autobusové nádraží je to od Penzionu U Ryglů 1 km. Do Krkonošského národního parku je to méně než 10 kilometrů. Do Liberce je to z Vrchlabí 70 km.

Detailní informace a rezervace pokojů - Penzion U Ryglů:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma, Exteriér: Zahrada, Sluneční terasa, Lyžování Lyžárna, Aktivity Lyžování, Dětské hřiště, Pěší turistika, Cyklistika, Úschova zavazadel, Služba praní, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Zvuková izolace, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion U Ryglů

Jiné možnosti ubytování ve středisku Vrchlabí a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion U Ryglů