Pension & restaurace Zelený Mlýn, Žacléř

| Středisko: Žacléř

Tento penzion se nachází ve městě Žacléř v Krkonoších, 100 metrů od skiareálu Prkenný Důl. Nabízí tradiční českou restauraci a bar s místním pivem. Hosté zde mají k dispozici saunu a soukromou zahradu s dětským hřištěm. Wi-Fi je dostupné zdarma.

V letních měsících se hosté mohou osvěžit ve venkovním bazénu nebo si půjčit jízdní kolo a vyjíždět na něm na výlety po okolí. V zimě mají hosté v penzionu Zelený Mlýn k dispozici lyžařské vybavení a lyžařskou školu.

Pension & restaurace Zelený Mlýn má na podlaze koberce a nechybí v něm posezení. Ve vlastní koupelně najdete sprchu a toaletní potřeby.

V restauraci si můžete pochutnat na krajové i mezinárodní kuchyni s dobrým výběrem masových a rybích jídel, salátů a dezertů. V baru se servíruje italská káva a koktejly.

Penzion se nachází 8 km od polských hranic a 25 km od nejvyšší české hory Sněžky. Jedinečné pískovcové skalní město Adršpašsko-teplické skály leží 28 km daleko.

Detailní informace a rezervace pokojů - Pension & restaurace Zelený Mlýn:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Sluneční terasa, Venkovní bazén (sezónní), Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Přímo u sjezdovky, Aktivity Sauna, Lyžování, Dětské hřiště, Pěší turistika, Cyklistika, Pronájem kol, Jídlo a pití Restaurace, Restaurace (à la carte), Speciální dietní menu (na vyžádání), Nekuřácké pokoje, Trezor, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension & restaurace Zelený Mlýn

Jiné možnosti ubytování ve středisku Žacléř a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension & restaurace Zelený Mlýn